Cloud Security Architekt

Remote / Praha - Pankrác /
Hybrid
Lokace: Praha, Pankrác
Jazyk: ČJ, AJ - B1 slovem i písmem

Level: senior
Forma spolupráce: IČO
Nástup: 11/2024
Alokace: 100 %, HO 2x
Délka spolupráce: dlouhodobá

Popis pozice:

  • Návrh a implementace bezpečnostních architektur v cloudových prostředích (AWS, Azure,Oracle Cloud).
  • Spolupráce s vývojovými a provozními týmy na integraci bezpečnostních opatření.
  • Vytváření a udržování bezpečnostních politik a procedur.
  • Školení a podpora ostatních týmů v oblasti cloudové bezpečnosti.

Znalost Systémů/aplikací/nástrojů:

  • AWS: IAM, CloudTrail
  • Azure: Security Center
  • SIEM systémy: Splunk, ELK Stack
  • Automatizační nástroje: Terraform, Ansible
  • Bezpečnostní standardy: ISO 27001, NIST

• Další požadavky:

  • Schopnost analyzovat a řešit komplexní bezpečnostní problémy
  • Znalost legislativy a regulací týkajících se ochrany dat

Certifikace výhodou:

  • CISSP (Certified Information Systems Security Professional)
  • CCSP (Certified Cloud Security Professional)
  • AWS Certified Security

Netechnické znalosti

  • Vysoká úroveň komunikace a prezentačních dovedností
  • Pragmatický přístup k řešení problémů
  • Schopnost pracovat pod tlakem a v dynamickém prostředí