DevOps Specialist

Remote / Praha - Radlická /
Hybrid
Lokace: Praha - Radlická
Jazyk: ČJ, AJ plynule

Level: senior
Forma spolupráce: IČO
Nástup: asap
Alokace: full-time
Délka spolupráce: dlouhodobá

Náplň práce:

  • Senior DevOps Specialist je víc než role, je to povolání pro ty, kteří vynikají v překlenování propasti mezi komplexními technickými řešeními a praktickou aplikací, zejména v přísných bezpečnostních rámcích bankovního sektoru.
  • Budeš pracovat v Praze na centrále v rámci pražského týmu, spoluurčovat průzkum a realizaci převratných řešení a zajišťovat, aby naše CI/CD pipelines byly nejen funkční, ale i optimální.

Klíčové odpovědnosti:

  • Vytvářet a zavádět bezpečné strategie DevOps, speciálně přizpůsobené bankovnímu prostředí.
  • Využívat a integrovat pokročilé technologie, jako jsou produkty pro ServiceMesh od firmy HashCorp: Consul, Vault, Envoy proxy, úzce naintegrované s OpenShiftem, a zajišťovat tak bezproblémové splynutí v rámci naší podnikové infrastruktury.
  • Zapojovat se do schůzek, aktivně a efektivně spolupracovat v rámci týmu.

Požadavky:

  • Prokazatelné zkušenosti s nasazením aplikací Consul, Vault, Envoy proxy integrované na OpenShift ve firemním prostředí.
  • Znalost širokého spektra technologií, mimo jiné šifrování, PKI, TLS, Linuxu, sítí, kontejnerizace, konfigurace OpenShift, ServiceMesh, monitorování a GIT.
  • Rychle se učit, dokázat se přizpůsobit a prospívat v dynamickém, rychle se měnícím prostředí.
  • Výborná znalost anglického jazyka spojená se silnými komunikačními dovednostmi, které vyhovují různorodému, anglicky nemluvícímu týmu.