Business Analyst - pojišťovnictví

Remote /
Remote
Lokace: Full remote
Jazyk: ČJ, NJ plynule

Level: senior/medior
Forma spolupráce: IČO nebo HPP
Nástup: dohodou
Alokace: full-time
Délka spolupráce: dlouhodobá

  • Hledáme zkušeného analytika pro projekt v oblasti pojišťovnictví. Tato pozice je ideální pro technicky zaměřené kandidáty, kteří budou zodpovědní za tvorbu user stories pro vývojáře na základě specifikací.

Co bude vaším úkolem?

  • Tvorba user stories v Jira pro vývojový tým
  • Spolupráce s analytickým týmem na přípravě zadání
  • Úzká spolupráce s projektovým manažerem a vývojáři
  • Komunikace s klíčovými stakeholdery, analýza jejich požadavků a jejich přetvoření do zadání pro vývojový tým

Co nabízíme?

  • Full remote spolupráce – pokud však zvládnete jednou týdně přijet do Vídně, bude to velká výhoda
  • Možnost být součástí dynamického analytického týmu pracujícího na klíčovém projektu pro pojišťovací sektor
  • Šanci podílet se na rozvoji inovativních řešení v oblasti IT pojišťovnictví

Požadavky:

  • Zkušenosti s analýzou požadavků a přípravou user stories
  • Znalost Jira nebo podobných nástrojů pro řízení projektů
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Zkušenosti s projekty ve finančním sektoru, zejména v pojišťovnictví, jsou výhodou