Oracle DB Developer

Remote / Praha - Stodůlky /
Hybrid
Lokace: Praha, Stodůlky
Jazyk: ČJ, AJ technická

Level: senior
Forma spolupráce: IČO
Nástup: asap
Alokace: full-time, HO 3x
Délka spolupráce: dlouhodobá

  • Do squadu Investic poptáváme posilu na pozici Oracle DB Developera.
  • Squad má na starosti pobočkové aplikace, které slouží bankovním poradcům pro sjednávání investic privátního a korporátního bankovnictví. Významná část logiky aplikací je v Oracle databázi. V rámci postupného přepisu aplikací do Nové Digitální Banky je vzhledem k absenci dokumentace třeba databázovou logiku zpětně rozklíčovat a jednotlivé části postupně separovat tak, aby staré aplikace zůstaly funkční a bylo je možné po částech nahrazovat novými.

Jaká by byla vaše náplň práce?

  • Analýza dat a návrh technického provedení dle business zadání
  • Vývoj a optimalizace dotazů
  • Refactoring stávajících databázových řešení (úpravy procedur, funkcí, jobů v Oracle DB)
  • Správa technické dokumentace a datového modelu

Co bychom potřebovali?

  • Seniorní zkušenosti s vývojem a správou řešení v Oracle databázi
  • Pokročilá znalost SQL a PL/SQL
  • Scripting - SQL*Plus

Co ještě rádi uvítáme?

  • Práce s nástrojem PL/SQL Developer, nebo Oracle SQL Developer
  • Produkty a princip fungování Investičního bankovnictví
  • Znalost nástrojů Git, TFS, Jira
  • Znalost bankovního prostředí