Test Analytik

Remote / Praha - Karlín /
Hybrid
Lokace: Praha
Jazyk: ČJ, AJ

Level: senior
Forma spolupráce: IČO
Nástup: asap
Alokace: full-time
Délka spolupráce: dlouhodobá

Hlavní pracovní náplň:

  • Příprava testovacích scénářů na základě požadavků, funkční specifikace a analytické dokumentace
  • Příprava testovacích dat, specifikace požadavků na základě dokumentace
  • Exekuce testů (sanity, smoke, systémové – integrační, regrese, akceptační)
  • Integrační testování s používáním nástrojů Postman/ SoapUI/ Rest API
  • Odpovědnost za bug reporting v JIRA
  • Pravidelný reporting stavu v projektu i zákazníkovi
  • Komunikace s týmem, analytiky a vývojáři
  • Možnost získat či prohloubit zkušenosti s automatizací testů.

Požadavky:

  • Praxe v bankovním sektoru
  • Zkušenosti s test analýzou
  • Minimálně 3 roky praxe v testování softwaru se zaměřením na integrační testy
  • Praktickou znalost SQL na úrovni práce s daty
  • Aktivní znalost angličtiny
  • Schopnost samostatné práce i spolupráce v týmu
  • Ochota rozšiřovat si znalosti a poznávat současné systémy a aplikace