Automatizační Front-end Back-end Tester/ka

Remote / Praha - Stodůlky /
Hybrid
Lokace: Praha, Stodůlky
Jazyk: ČJ, AJ technická

Level: senior, medior
Forma spolupráce: IČO
Nástup: asap
Alokace: full-time, HO 3x
Délka spolupráce: dlouhodobá

O nás:

  • Aktuálně hledáme zkušeného/ou Test Engineera, který/á se připojí k našemu týmu pracujícímu na vývoji aplikace LEON. Pokud vás baví testování a chcete se podílet na klíčových bankovních projektech, jste tím správným kandidátem!

Náplň práce:

  • Testování front-endových i back-endových aplikací.
  • Analýza požadavků a vytváření testovacích scénářů (test cases).
  • Provádění manuálních i automatizovaných testů pomocí nástrojů jako Postman, SOAP UI nebo Mocha.js.
  • Práce s databázemi pomocí SQL (zaměřeno na SELECT dotazy).
  • Dokumentace testů a reportování výsledků v nástrojích Jira a Xray.
  • Spolupráce s týmem vývojářů a analytiků na zlepšování kvality software.
  • Podpora vývoje testovacích strategií a metodik.

Požadavky:

  • Zkušenosti s automatizovanými testy (specificky Playwright)
  • Znalost TypeScript/JavaScript
  • Zkušenost s testováním front-end i back-end aplikací.
  • Schopnost provádět test analýzu a vytvářet testovací scénáře.
  • Znalost SQL na úrovni základních dotazů (SELECT).
  • Ideálně předchozí zkušenost z bankovního prostředí.
  • Znalost nástrojů Jira a Xray.
  • Zkušenost s manuálními a automatizovanými testy v Postman, SOAP UI nebo Mocha.js.
  • Výhodou je certifikace ISTQB Foundation level.
  • Výborné komunikační dovednosti.